20. narozeniny

28. června 2015 v 13:01 | Ellie |  Ze života
V pátek 26. června jsem oslavila své dvacáté narozeniny a právě těm bych chtěla věnovat první článek z rubriky Ze života. :)


Tenhle den se mi totiž opravdu moc líbil a skvěle jsem si ho užila i přesto, že nebyl
nijak zvlášť slavnostní. Hned ráno jsem si potřebovala zajet do města a vyřídit občanku, průkazové fotky, knihovnu, lékárnu a drogerii. Bylo moc hezké počasí, paní knihovnice mi velice ochotně pomohla najít knihu (a ačkoliv hledání bylo dlouhé a navíc se pak ještě ukázalo, že nemám průkazku, byla až do konce moc příjemná), prodavači i paní na úřadě byli milí. S mamkou a s přítelem jsme se trochu prošli po městě a po cestě na autobus jsem od přítele dostala žlutou růžičku, což mě moc potěšilo.

K obědu jsme měli halušky a to byla taky paráda. :) Pak dorazila kamarádka na "pomoc" s koňmi (jako vždy trochu se zpožděním :D) a moc mě překvapila čokoládou a vlastnoručně vytvořeným obrázkem, který mi udělal obrovskou radost a hned v sobotu jsem si na něj musela pořídit rámeček. (Kamarádčinu další tvorbu si můžete prohlédnout TADY). Celkem rychle jsme společně obstaraly veškerou práci u koní a pak jsme se už mohly věnovat práci s nimi. Myslím, že jsme si to odpoledne užili všichni čtyři.

Kolem páté hodiny dorazila ségra se švagrem a přálo se. Dostala jsem skvělé dárky včetně dortu, který jsem už dlouho neměla, a byl výborný (a obrovský - dojídali jsme ho ještě dnes dopoledne). Následovala večeře v místní restauraci, kde jsme si dali moc dobré jídlo a hezky jsme si popovídali. Dezert (dort) jsme si dali u nás na terase, kde jsme si poseděli asi do devíti hodin.

Narozeniny jsem si tedy užila opravdu parádně - celý den měl skvělou atmosféru. Budu na něj moc ráda vzpomínat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | 28. června 2015 v 19:04 | Reagovat

A to jsi těch dárku nedostala ani 20 :)
I pro mě to byl příjemný den.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama